دانشکده داروسازی دانشگاه آزاد تبریز

پزشکی :

تشویق آقای دکتر طاهر انتظاری

تشویق آقای دکتر هادی همیشه کار


سخنرانی آقای دکتر محمدسعید حجازی… برگزار شد

تبریک

انتصاب سرکار خانم دکتر پروین ذاکری میلانی به عنوان رئیس آزمایشگاه مرکز …

 

 

 


دسترسی به منابع الکترونیکی ناشرین معتبر و پایگاه ­های معتبر علمی

با توجه به اهمیت شرکت اعضای هیات علمی در کنفرانس‌های بین‌المللی معتبر خارج از کشور، اصلاحیه ماده 3 بخشنامه شماره 69593/73 مورخ 9/4/93، مبنی بر رعایت معیارها و شاخص‌های اعتبار کنفرانس به شرح زیر می‌باشد:

پدیده ناهنجار وبسایت هاي جعلی مجلات علمی به یکی از معضلات جدي جامعه علمی ایران تبدیل شده است. این موضوع که چند سالی از عمر آن می گذرد گریبان گیر تعداد زیادي از پژوهش گران و دانشجویان گردیده است. بی اطلاعی از این مسئله موجب شده است که روز به روز تعداد این مجلات افزایش یابد و گردانندگان آن ها از طریق دریافت هزینه هاي به اصطلاح’ انتشار مقاله’ به سودهاي کلانی برسند.

به همت معاونت پژوهش و فناوری واحد تبریز، JRK 2015 برای استفاده اعضای محترم هيئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از پایگاه تامسون رویترز استخراج شده است

نتایج یک تحقیق تازه روی مغز انسان و مکانیزم تصمیم‌گیری، نشان داده است که در ناخودآگاه ما همواره یک نقشه دوم وجود دارد که به تصمیم‌سازی‌ها یاری می‌رساند.

رئیس شورای تخصصی پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: «این دانشگاه دارای 7 مرکز رشد شامل 3 مرکز در واحد تبریز و چهار مرکز در واحدهای ایلخچی، ملکان، شبستر و میانه، سه شرکت دانش‌بنیان و 35 واحد و هسته فناور در واحدهای تبریز، اهر، میانه، ایلخچی و بناب است.»

تيم دانشگاه آزاد اسلامي تبريز در ليگ ربات هاي پرنده مقام اول را كسب كرد

تيم مركز تحقيقات رباتيك دانشگاه آزاد اسلامي تبريز در دوازدهمين دوره مسابقات بين المللي ربوكاپ آزاد ايران مقام اول ليگ رباتهاي پرنده فضاي باز را از آن خود كرد.

رئیس واحد تبریز: بقا و دوام دانشگاه‌ها به حضور دانشجویان بستگی دارد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در جلسه شورای دانشگاه که با حضور روسای دانشکده‌ها و مدیران گروه‌های آموزشی این دانشگاه برگزار شد تاکید کرد: «بقا و دوام دانشگاه‌ها به حضور دانشجو بستگی دارد.»

صعود تیم کوهنوردی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تبریز به قله هلاکوخان

تیم کوهنوردی پسران دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز توانست به قله هلاکوخان واقع در حومه شهرستان جزیره اسلامی صعود کند.

در واحد تبريز برگزار شد: نمايشگاه دستاوردهاي فرهنگي دانشجويان

به همت معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي تبريز نمايشگاهي از آثار دانشجويان « دانشگاه آزاد اسلامي استان آذربايجان شرقي » برگزار شد.

توسط هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي تبريز صورت گرفت : چاپ مقاله داغ در مؤسسه تامسون رويترز


مقاله دكتر نيما جعفري نويمي پور عضو هيأت علمي دانشگاه ازاد اسلامي تبريز در مؤسسه تامسون رويترز به عنوان مقاله داغ(HOT Paper) معرفي شد.

مشاور عالي استانداري آذربايجان شرقي : 85 درصد معتادان كارشان را با سيگار شروع كرده اند

محمدعلي نصرتي دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر آذربايجان شرقي گفت: «85 درصد افرادي كه معتاد هستند ابتدا سيگار مي كشيده اند.»

1395/09/22

0000/00/00

One fine body.

عنوان کوتاه

واحدهای مجری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

واحدهای مجری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

آدرستهران، پونک، انتهای اشرفی اصفهانی، به سمت حصارک، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، بلوک1 ، طبقات پنجم الی هفتم ، حوزه علوم پزشکی

شماره تلفن47351702-021 / 47351703-021  نمابر 44865454

پست الکترونیکofficeg@medical.iau.ir

Copyright آ© 2014 Azaad Islamic University. All rights reserved.

مطلب موردنظر یافت نشد.
9

شاید به مطالب زیر علاقه داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *